2017-2018 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Yerleştirmeleri hk.Tüm Duyurular
17
MART

Programa başvuran öğrencilerin not ortalamaları ve dil puanları dikkate alınarak hesaplanmış olan nihai puanları ve buna bağlı sıralamaları AB Ofisi tarafından aşağıdaki adreste duyurulmuştur: 

2017-2018 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Başarı Puanı Listesi - 16.03.2017

 
Yerleştirmelerinizin yapılabilmesi adına, aşağıda sunulmuş olan formu, okul tercih sıranıza göre doldurarak 22 Mart 2017 Çarşamba günü saat 17.00'ye kadar indeng.erasmus@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Bu tarihe kadar tercihlerini göndermeyenlerin yerleştirmeleri yapılamayacaktır. Şu ana kadar tercihlerini bize göndermiş olan öğrencilerin tekrar göndermesine gerek yoktur. Tercihini değiştirmek isteyen öğrenciler yeni tercihlerini 
22 Mart 2017 Çarşamba günü saat 17.00'ye kadar gönderebilirler.
 
Yerleştirmeler, nihai puanı yüksek olan öğrenciden başlayarak tercihleriniz doğrultusunda sırasıyla yapılacaktır. 
 
Not: Okul tercihlerinizi yaparken anlaşmalı olduğumuz 14 okulun tümünü sıraya koyunuz. Bu sayede öncelikli olarak istediğiniz okula yerleştirilemeseniz dahi, asil listede yer alabilme ve daha sonra vazgeçen öğrencilerin yerine tercih değişikliği yaparak gidebilme şansınız artacaktır. 
 
Ek not: University of Southern Denmark'ın almış olduğu karara göre bu üniversiteye Erasmus kapsamında yerleştirilecek öğrencinin orada öğrenime başlarken minimum 3. sınıf öğrencisi olması gerekmektedir. Tercihlerinizde bu bilgiyi de göz önünde bulundurunuz.
 
Süreçler ve işleyiş hakkında detaylı bilgiye, şu adresten ulaşabilirsiniz: http://www.enm.yildiz.edu.tr/enm/7/ERASMUS/290

Erasmus Tercih Listesi formu için tıklayınız